C1/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
49.70 m2
Pokoje
3
Skrytka lok.
2.90 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Informacje dodatkowe: w cenę m2 wliczony jest udział w nieruchomości wspólnej związany odpowiednio z lokalem mieszkalnym oraz skrytką lokatorską (jeśli oferowany lokal posiada pomieszczenie przynależne).
Korytarz
5.09 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
20.96 m2
Sypialnia 1
8.75 m2
Sypialnia 2
10.67 m2
Łazienka
4.23 m2
Pow. mieszkania
49.70 m2
Skrytka lok. S17
/ parter
2.90 m2
Razem
52.6 m2
B1/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
42.71 m2
Pokoje
2
Skrytka lok.
2.24 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 10.09.2025 | 341 680,00 zł 8 000,00 zł / m2 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 10.09.2025 | 359 600,00 zł |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 10.09.2025 | 359 600,00 zł |
Korytarz
5.58 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
23.64 m2
Sypialnia
9.35 m2
Łazienka
4.14 m2
Pow. mieszkania
42.71 m2
Skrytka lok. S8
/ Parter
2.24 m2
Razem
44.95 m2
C2/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
57.27 m2
Pokoje
3
Skrytka lok.
3.23 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 429 525,00 zł 7 500,00 zł / m2 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 453 750,00 zł |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 30.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 453 750,00 zł |
Korytarz
7.89 m2
Kuchnia
8.86 m2
Pokój dzienny
16.34 m2
Łazienka
4.80 m2
Sypialnia 1
11.33 m2
Sypialnia 2
8.05 m2
Pow. mieszkania
57.27 m2
Skrytka lok. S4
/ parter
3.23 m2
Razem
60.5 m2
B4/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
47.97 m2
Pokoje
2
Skrytka lok.
2.98 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 26.11.2025 | |
| 11.09.2025 | 374 166,00 zł 7 800,00 zł / m2 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 26.11.2025 | |
| 11.09.2025 | 397 410,00 zł |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 26.11.2025 | |
| 11.09.2025 | 397 410,00 zł |
Korytarz
5.75 m2
Łazienka
4.14 m2
Sypialnia
10.63 m2
Kuchnia
9.43 m2
Pokój dzienny
18.02 m2
Pow. mieszkania
47.97 m2
Skrytka lok. S26
/ parter
2.98 m2
Razem
50.95 m2
B2/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
40.99 m2
Pokoje
2
Skrytka lok.
2.48 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 11.09.2025 |
Korytarz
3.79 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
22.84 m2
Sypialnia
9.90 m2
Łazienka
4.46 m2
Pow. mieszkania
40.99 m2
Skrytka lok. S25
/ parter
2.48 m2
Razem
43.47 m2
B3/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
47.51 m2
Pokoje
2
Skrytka lok.
2.60 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 25.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 370 578,00 zł 7 800,00 zł / m2 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 25.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 390 858,00 zł |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 25.09.2025 | |
| 11.09.2025 | 390 858,00 zł |
Korytarz
5.56 m2
Sypialnia
11.56 m2
Łazienka
4.97 m2
Pokój dzienny
16.43 m2
Kuchnia
8.99 m2
Pow. mieszkania
47.51 m2
Skrytka lok. S12
/ Parter
2.60 m2
Razem
50.11 m2
C3/4
4 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
50.07 m2
Pokoje
3
Skrytka lok.
3.01 m2
Cena mieszkania
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 28.01.2026 | |
| 20.11.2025 | 390 546,00 zł 7 800,00 zł / m2 |
| 11.09.2025 | 390 546,00 zł 7 800,00 zł / m2 |
Cena za skrytkę
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 28.01.2026 | |
| 20.11.2025 | 414 024,00 zł |
| 11.09.2025 | 414 024,00 zł |
Cena całkowita
-
| Data | Cena |
|---|---|
| 28.01.2026 | |
| 20.11.2025 | 414 024,00 zł |
| 11.09.2025 | 414 024,00 zł |
Korytarz
6.36 m2
Łazienka
4.14 m2
Sypialnia 1
10.14 m2
Sypialnia 2
8.41 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
21.02 m2
Pow. mieszkania
50.07 m2
Skrytka lok. S29
/ parter
3.01 m2
Razem
53.08 m2
Mieszkanie
Powierzchnia
Pokoje
Cena mieszkania
w cenę m2 wliczony jest udział w nieruchomości wspólnej związany odpowiednio z lokalem
mieszkalnym oraz skrytką lokatorską (jeśli oferowany lokal posiada pomieszczenie przynależne)
C1/4 4 piętro
49.70 m2
3
-
2.90 m2
parter
-
Sprzedane
-
B1/4 4 piętro
42.71 m2
2
-
2.24 m2
Parter
-
Sprzedane
-
C2/4 4 piętro
57.27 m2
3
-
3.23 m2
parter
-
Sprzedane
-
B4/4 4 piętro
47.97 m2
2
-
2.98 m2