B1/3
3 piętro
Sprzedane
Powierzchnia
42.71 m2
Pokoje
2
Skrytka lok.
2.24 m2
Cena mieszkania
-
Data Cena
11.09.2025
Cena za skrytkę
-
Data Cena
11.09.2025
Cena całkowita
-
Data Cena
11.09.2025
Informacje dodatkowe: w cenę m2 wliczony jest udział w nieruchomości wspólnej związany odpowiednio z lokalem mieszkalnym oraz skrytką lokatorską (jeśli oferowany lokal posiada pomieszczenie przynależne).
Korytarz
5.58 m2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym
23.64 m2
Sypialnia
9.35 m2
Łazienka
4.14 m2
Pow. mieszkania
42.71 m2
Skrytka lok. S7 / parter
2.24 m2
Razem
44.95 m2

    B2/3
    3 piętro
    Sprzedane
    Powierzchnia
    40.99 m2
    Pokoje
    2
    Skrytka lok.
    2.48 m2
    Cena mieszkania
    -
    Data Cena
    11.09.2025
    Cena za skrytkę
    -
    Data Cena
    11.09.2025
    Cena całkowita
    -
    Data Cena
    11.09.2025
    Korytarz
    3.79 m2
    Pokój dzienny z aneksem kuchennym
    22.84 m2
    Sypialnia
    9.90 m2
    Łazienka
    4.46 m2
    Pow. mieszkania
    40.99 m2
    Skrytka lok. S24 / parter
    2.48 m2
    Razem
    43.47 m2

      C1/3
      3 piętro
      Sprzedane
      Powierzchnia
      49.70 m2
      Pokoje
      3
      Skrytka lok.
      2.74 m2
      Cena mieszkania
      -
      Data Cena
      20.10.2025
      11.09.2025 387 660,00 zł 7 800,00 zł / m2
      Cena za skrytkę
      -
      Data Cena
      20.10.2025
      11.09.2025 409 032,00 zł
      Cena całkowita
      -
      Data Cena
      20.10.2025
      11.09.2025 409 032,00 zł
      Korytarz
      5.09 m2
      Pokój dzienny z aneksem kuchennym
      20.96 m2
      Sypialnia 1
      8.75 m2
      Sypialnia 2
      10.67 m2
      Łazienka
      4.23 m2
      Pow. mieszkania
      49.70 m2
      Skrytka lok. S15 / parter
      2.74 m2
      Razem
      52.44 m2

        B3/3
        3 piętro
        Sprzedane
        Powierzchnia
        47.51 m2
        Pokoje
        2
        Skrytka lok.
        2.56 m2
        Cena mieszkania
        -
        Data Cena
        24.09.2025
        11.09.2025 370 578,00 zł 7 800,00 zł / m2
        Cena za skrytkę
        -
        Data Cena
        24.09.2025
        11.09.2025 390 546,00 zł
        Cena całkowita
        -
        Data Cena
        24.09.2025
        11.09.2025 390 546,00 zł
        Korytarz
        5.56 m2
        Sypialnia
        11.56 m2
        Łazienka
        4.97 m2
        Pokój dzienny
        16.43 m2
        Kuchnia
        8.99 m2
        Pow. mieszkania
        47.51 m2
        Skrytka lok. S11 / parter
        2.56 m2
        Razem
        50.07 m2

          C2/3
          3 piętro
          Sprzedane
          Powierzchnia
          57.27 m2
          Pokoje
          3
          Skrytka lok.
          3.23 m2
          Cena mieszkania
          -
          Data Cena
          11.09.2025
          Cena za skrytkę
          -
          Data Cena
          11.09.2025
          Cena całkowita
          -
          Data Cena
          11.09.2025
          Korytarz
          7.89 m2
          Kuchnia
          8.86 m2
          Pokój dzienny
          16.34 m2
          Łazienka
          4.80 m2
          Sypialnia 1
          11.33 m2
          Sypialnia 2
          8.05 m2
          Pow. mieszkania
          57.27 m2
          Skrytka lok. S3 / parter
          3.23 m2
          Razem
          60.5 m2

            B4/3
            3 piętro
            Sprzedane
            Powierzchnia
            47.97 m2
            Pokoje
            2
            Skrytka lok.
            3.37 m2
            Cena mieszkania
            -
            Data Cena
            20.11.2025
            11.09.2025 374 166,00 zł 7 800,00 zł / m2
            Cena za skrytkę
            -
            Data Cena
            20.11.2025
            11.09.2025 400 452,00 zł
            Cena całkowita
            -
            Data Cena
            20.11.2025
            11.09.2025 400 452,00 zł
            Korytarz
            5.75 m2
            Łazienka
            4.14 m2
            Sypialnia
            10.63 m2
            Kuchnia
            9.43 m2
            Pokój dzienny
            18.02 m2
            Pow. mieszkania
            47.97 m2
            Skrytka lok. S22 / parter
            3.37 m2
            Razem
            51.34 m2

              C3/3
              3 piętro
              Wkrótce w ofercie
              Powierzchnia
              54.33 m2
              Pokoje
              3
              Skrytka lok.
              3.01 m2
              Cena mieszkania
              -
              Data Cena
              17.11.2025
              11.09.2025 407 475,00 zł 7 500,00 zł / m2
              Cena za skrytkę
              -
              Data Cena
              17.11.2025
              11.09.2025 430 050,00 zł
              Cena całkowita
              -
              Data Cena
              17.11.2025
              11.09.2025 430 050,00 zł
              Korytarz
              6.43 m2
              Łazienka
              4.14 m2
              Sypialnia 1
              10.14 m2
              Sypialnia 2
              8.83 m2
              Pokój dzienny z aneksem kuchennym
              24.79 m2
              Pow. mieszkania
              54.33 m2
              Skrytka lok. S28 / parter
              3.01 m2
              Razem
              57.34 m2

                Mieszkanie

                Powierzchnia

                Pokoje

                Cena mieszkania

                w cenę m2 wliczony jest udział w nieruchomości wspólnej związany odpowiednio z lokalem mieszkalnym oraz skrytką lokatorską (jeśli oferowany lokal posiada pomieszczenie przynależne)

                Skrytka lokatorska

                Cena za skrytkę

Status